Zimní krajský přebor
13.-14.11.2004 Český Krumlov

Výsledky našich plavců

2004_zima_ckpk_foto_st.jpg

zleva: Duspivová Kateřina, Amcha Pavel, trenérka Bednaříková Eva, Pocklanová Michaela, Bukovjanová Iva, Vysušil Pavel, Massarová Patrizia, Sirová Kristýna

Českokrumlovští plavci si zazávodili v domácím prostředí

Letošní zimní přebory jihočeského kraje žactva se konaly v Českém Krumlově. Z domácích závodníků se představilo sedm plavců ve věku 11-14 let. Největší zastoupení měl nejmladší ročník. Pět jedenáctiletých členů Českokrumlovského plaveckého klubu se teprve otrkává v závodním prostředí, ale nejsou všichni úplnými nováčky. Bukovjanová Iva je jednou z těch ostřílenějších závodnic a dala to znát i svými výsledky. Z devíti disciplín nebyla hůř než osmá a to ve velmi početné konkurenci plavkyň. Ponejvíce se umisťovala na bramborových stupínkách, v poslední disciplíně však zabojovala a vyplavala si bronz . Její kolegyně Duspivová Kateřina na tom byla podobně, vždy mezi šestým a desátým místem. Mezi ještě „nové“ závodníky můžeme zařadit Massarovou Patrizii a Pocklanovou Michaelu. Děvčata mají ještě co dohánět, ale ukázala, že umí bojovat a plavání je baví. Tato čtyři děvčata reprezentovala klub i ve štafetách a vybojovala krásné druhé a třetí místo. Nejmladším chlapcem byl Amcha Pavel, který se také ukazuje v dobrém světle. Tito nováčkové potřebují zažít tréninkovou disciplínu a pokud u plavání vydrží, bude jim jistě přinášet spoustu radosti.

Nejstarší závodnicí byla naopak čtrnáctiletá Sirová Kristýna. Zde jí patří pochvala, že u plavání vydržela už takovou dobu. A jak je vidět, má úspěchy. Dvěmi druhými a dvěmi třetími místy jistě potěšila své nejbližší plavecké okolí. Ovšem nejvíce cenných kovů nasbíral dvanáctiletý Vysušil Pavel, který od mala disponuje úžasným citem pro vodu. Všechny starty proměnil v zisk medaile. A tak se může pyšnit ( a s ním i celý plavecký oddíl ) osmi stříbry a jedním zlatem.

O nadcházející sobotě se bude konat na českokrumlovské plovárně další část krajských soutěží a to Zimní pohár desetiletých a mladších plavců. Přijďte povzbudit domácí naděje. Některým je teprve sedm let.

Eva Bednaříková, trenérka

freshlime.cz

© 2009 ČKPK. Všechna práva vyhrazena.

Odkazy: CK Shuttle - 302 Found

Found

The document has moved here.