Pohár ČR desetiletého žactva
17.-18.12.2005 Domažlice

Výsledky našich plavců

Zimní pohár ČR se plavci Janu Kodýmovi povedl

Poslední víkend před Vánocemi se Jan Kodým se svou trenérkou účastnil Zimního poháru ČR desetiletého žactva v plavání v Domažlicích. Na startu se představili závodníci ze 37 oddílů Čech ( Morava měla souběžně stejný závod ). 

Rychlá domažlická voda seděla Honzovi hlavně na kraulových tratích a tak se předvedl hezkými výkony. Nejlepší umístění vybojoval na 50 m kraul, kdy s časem 33,5 vteřiny skončil na nepopulárním, ale nádherném 4.místě. Dvojnásobnou trať uplaval za 1:13,9, skončil pátý. Na stejném místě se objevil ve výsledkové listině i na 400 m volný způsob, kdy dokázal zaplavat přesně podle pokynů trenérky a dosáhl času pod 6 minut – 5:51,1. Na 200 m kraul, který se plaval jako úplně první disciplína, zaplatil daň nervozitě, skončil sedmý, ale vyplaval si také svůj osobní rekord ( celkem čtyři ).

Zbylé dvě tratě odplaval ve stylu znak a nevedl si špatně, ale své osobní rekordy nepokořil. Skončil sedmý a osmý. V každé disciplíně startovalo 36 závodníků a v této konkurenci se mladý krumlovák opravdu neztratil.

Eva Bednaříková, trenérka

freshlime.cz

© 2009 ČKPK. Všechna práva vyhrazena.

Odkazy: CK Shuttle - 302 Found

Found

The document has moved here.