Zimní krajský přebor
18. a 25.-26.11.2006 Český Krumlov

Výsledky našich plavců (roč. 95 a ml.)

Výsledky našich plavců (roč. 88 - 94)

Oficiální výsledky (roč. 88 - 94)

Fotogalerie z těchto závodů

2006_zima_ckpk_foto_st.jpg

Nahoře zleva: Markéta Bohdalová, Tereza Duspivová, Karolína Honzová
Dole zleva: Kristýna Sirová, Martin Sváček, Jiří Sváček, Pavel Vysušil

Na krumlovské plovárně měřili síly plavci z jihu Čech

Po dva víkendy se na krumlovském bazénu konaly Jihočeské přebory v plavání. Nejdříve to byli jedenáctiletí a mladší, o týden později zbytek žactva a dorost. Domácí líheň zastupovala třináctičlenná skupina plavců. Ze skupiny mladších to byli Jan Kodým, Jakub Švancár, Martin Šesták, Natálie Berounská a Klára Šrámková. Nejúspěšnější byla nejmladší Klárka, která si svou bojovností vyplavala dvě první a jedno druhé místo a ve všech čtyřech disciplínách osobní rekordy. Nejstarší Honza posbíral pět druhých míst a jedno prvenství, některé časy však zůstaly za očekáváním. Ten však bude mít šanci si vylepšit reputaci na blížícím se Poháru České republiky v Příbrami. Stejně starý Kuba je rozený „prsař“ a vyplaval si tak bronz v této disciplíně. Desetiletý Martin si vyplaval ve všech startech osobní rekordy a je vidět, že mu sedí více sprinty a delší tratě mu zatím dělají problémy. Natálka bojovala s nachlazením, ale hlavně sto metrové tratě se jí povedly. Svými časy se nominovala na Pohár České republiky do Domažlic a tak si snad některé letošní výkony ještě vylepší.

Starší žactvo ve složení Bohdalová Markéta, Tereza a Kateřina Duspivovy, Honzová Karolína a Vysušil Pavel závodilo o týden později. Nejstaršímu Pavlovi, ačkoliv posbíral šest zlatých a dvě stříbra, závody vůbec nevyšly. Zaplavané časy, některé hluboko pod osobními rekordy, nedávají žádnou šanci na start při Mistrovství republiky. Děvčata plavala jak nejlépe dovedla a spousta osobních rekordů je toho důkazem. Ačkoliv si na stupně vítězů vystoupila jen Tereza ( třikrát třetí ), mohou být se svými výkony všechna spokojena.

Za dorost českokrumlovské barvy hájili Martin Sváček, Jiří Sváček a Kristýna Sirová. Všichni si rozšířili svou sbírku medailí i když ne vždy byl ze zaplavaného času osobák. Svými časy se tak budou pokoušet o přijetí na Mistrovství ČR dorostu do Plzně.

Eva Bednaříková, trenérka

freshlime.cz

© 2009 ČKPK. Všechna práva vyhrazena.

Odkazy: CK Shuttle - 302 Found

Found

The document has moved here.