Plavecká 24 hodinovka
7.-8.12.2007 Český Krumlov

Fotogalerie z těchto závodů

2007_24hodinovka_ckpk_foto.jpg

Po 24 hodinách ve štafetovém plavání, bez spánku, unavení, "vylouhovaní" ale nesmírně šťastní

Zleva: Martin Kopačka, Martin a Jiří Sváčkovi, Pavel Vysušil
Tereza a Kateřina Duspivovy, Markéta Bohdalová, Karolína Honzová, Veronika Bednaříková, Kristýna Sirová

Závěr roku českokrumlovských plavců.

Posledním tréninkem v duchu vánoc zakončili letošní rok malí i odrostlejší plavci ČKPK ve čtvrtek. Soutěže, svíčky, vánoční hudba i sladké dárky daly jasně najevo, že máme za sebou další plavecký rok. A byl úspěšný.

Po únorové Velké ceně Českých Budějovic, na kterou se v celorepublikové účasti nominovali Jiří Sváček a Kristýna Sirová a závodili tak ve společnosti reprezentantů, se úspěšně představili českokrumlovští plavci na 1.ročníku Junior Speedo cupu, který navazoval na dlouholetou tradici konání mezinárodních závodů plaveckých nadějí Koh-i-noorská tužka. V dubnu se zúčastnili českokrumlovští také Mezinárodních závodů v Táboře. A ani tam nezůstali za vítěznými ambicemi. Hlavně dorost přivezl velkou kolekci medailí.

Letní i zimní krajské přebory jsou vrcholem pro většinu plavců a připomeňme, že na těch posledních získali krumlovští 49 medailí. V poslední době se třem nejmladším plavcům žactva daří nominovat na Poháry ČR a Mistrovství republiky. V létě to byla Klára Šrámková a Jan Kodým, v zimě se pak nominovali opět Klára Šrámková, Natálie Berounská i Jan Kodým, ten však nestartoval kvůli nemoci. V Zimním poháru desetiletých si Klára vylepšila pět osobních rekordů a na nejkratším sprintu skončila na výborném pátém místě. V kategorii jedenáctiletých si Natálie vyplavala z pěti startů čtyři osobní rekordy.

Za zmínku stojí i červnová účast pěti mladých sportovců na Světových hrách mládeže v Reykjavíku, kde vzorně reprezentovali nejen své město, ale i Českou republiku. Byli to Pavel Vysušil, Jan Kodým, Tereza a Kateřina Duspivovy a Karolína Honzová.

Poslední velkou akcí byla plavecká čtyřiadvacetihodinovka, ze které je i fotografie. Družstvo Bedna–team složené z plavců klubu od 13 do 19 let zvítězilo před družstvem VZS i dalšími družstvy starších kolegů a zaslouženě si odneslo zlaté medaile a pohár pro vítěze. Desetičlenné družstvo se po 15 minutách pravidelně střídalo ve vodě, až nakonec pokořilo hranici 92 km.

Reprezentovali Českokrumlovský plavecký klub: Jiří Sváček, Martin Sváček, Kristýna Sirová, Pavel Vysušil, Karolína Honzová, Kateřina a Tereza Duspivovy, Aleš a Natálie Berounští, Patrizia Massarová, Markéta Bohdalová, Honza Kodým, Jakub Švancár, Martin Šesták, Martin Laštovka, Klára Šrámková, Patricie Klosse, Daniela Stará, Vojtěch Štěpánek a Michael Řepa.

Úspěšní nejsou jen ti, kteří vozí medaile, ale všichni, kteří dokáží věnovat svůj čas tomu nejzdravějšímu sportu – plavání.

Eva Bednaříková, trenérka

freshlime.cz

© 2009 ČKPK. Všechna práva vyhrazena.

Odkazy: CK Shuttle - 302 Found

Found

The document has moved here.