Sokolovský kapřík
29.9.2006

Výsledky našich plavců

Fotogalerie z těchto závodů

2006_sokolovskykaprik_ckpk_foto.jpg

Zleva: Martin Šesták, Natálie Berounská, Klára Šrámková

Nejmladší českokrumlovští plavci poprvé v podzimní sezóně na závodech

Před čtyřmi týdny rozvlnili vodu v krumlovské plovárně i českokrumlovští plavci. Někteří z nich tak zahájili přípravu na podzimní závodní sezónu. Ti nejmladší jeli právě tento víkend na závody talentů Sokolovský kapřík. V sokolovské plovárně se potkaly děti z celé republiky do deseti let. Krumlovský klub reprezentovali Klára Šrámková, Natálie Berounská a Martin Šesták. Na tak „velkých“ závodech byli poprvé a tomu odpovídaly i některé výsledky. Daň nováčků zaplatila nejvíc Natálka, která trémou dělala dopoledne jednu chybu za druhou a byla diskvalifikovaná. Odpoledne už bylo v pořádku a zaplavala v časech konce letní sezóny a umístila se v polovině startovního pole. Martin si vyplaval dva osobní rekordy a i když umístění bylo v poslední třetině, udělal pro závod maximum. Klárka byla po nemoci, ale na jejích výkonech se to nijak neprojevilo. Dva osobní rekordy a umístění v první desítce je výborným výsledkem. Zbytek závodů odplavala na hranici svých možností. Výsledné časy odpovídaly natrénovaným dávkám a děti si zasloužily pochvalu za předvedené výkony. Byl to pro ně křest ohněm a hlavně výborná příprava na Zimní pohár ČR.

Bohužel naše výprava byla malá, protože nám chybí další malí šikovní plavci ve věku 5-9 let, kteří by chtěli být závodníky.

Ale plavání není jen příprava závodníků. Rádi mezi sebou přivítáme nové kamarády. V prvé řadě malé plaváčky, kteří se chtějí naučit plavat a zvládají zatím jen plavání s destičkou i větší plavce, kteří chtějí své plavecké umění zdokonalit. Dveře jsou otevřené i pro děti, které potřebují rovnat záda či má být pro ně plavaní doplňkem k jejich hlavní sportovní disciplíně. Takže máte-li chuť pravidelně plavat a i jinak se bavit ve vodě, přijďte. Přivítáme vás každé úterý a čtvrtek před 16 hod. v hale plaveckého bazénu, kde se vás ujmou zkušení cvičitelé a trenéři.

Eva Bednaříková, trenérka

freshlime.cz

© 2009 ČKPK. Všechna práva vyhrazena.

Odkazy: CK Shuttle - 302 Found

Found

The document has moved here.